Siiani on SA Lutreola keskendunud peamiselt euroopa naaritsa kaitsele, mille üks olulisimaid ettevõtmisi on naaritsa saarelise asurkonna loomine ja selle haldamine Hiiumaal. Kuid me toetame ka mitmete teiste ohustatud liikide kaitset.

Koostöös Tallinna loomaaiaga soovime toetada ka amuuri tiigri, amuuri leopardi, lumeleopardi ja teravmokk-ninasarviku kaitset.

Oma panuse liigikaitsesse saad anda

  • tehes sobivas summas annetuse SA LUTREOLA arveldusarvele, lisades selgitusse, millist liiki soovite toetada

             SA LUTREOLA       

             EE692200221012181039

Selgitusse tasub märkida ka isikukood (SA Lutreola on kantud tulumaksusoodustusega sihtasutuste ja mittetulundusühingute nimistusse).

Paypali kasutajad saavad oma toetuse mugavalt edastada läbi support@lutreola.eu  aadressi. Selgitusse palume kirjutada liigi nimi, keda soovitakse toetada (lumeleopard, amuuri leopard/ amuuri tiiger, euroopa naarits, ninasarvik, lendorav).

  • soetades heategevuslikke tooteid loomaaia meenepoest või veebipoest

 

Liigikaitse veebipood ja heategevusmüügid toetuvad vabatahtlikule tegevusele. Paljud toredad inimesed on heast tahtest veetnud oma aja nädalavahetustel ning sündmuste ajal loomaaias kogudes annetusi või müües heategevuslikke tooteid. Ilma nendeta poleks toetussummad kogunenud.

Hoolime ka Eesti majanduse heast käekäigust ning seetõttu on kõik heategevusmüügis olevad tooted valmistatud kodumaal.

Soovi korral võib liigikaitse toetuseks annetada ka tühja taara: kogumiskast seisab loomaaia läänevärava väljapääsu kõrval.

 

Täname, et aitate meil aidata!